полный перечень объектов по программе "Доступное жилье"
Доступное жильеЗаконодательство · Объекты · Особенности программы · Региональные программы · Условия
Жилищное строительствоДля военнослужащих · Для госслужащих · Для депортированных · Для жителей села · Для инвалидов · Для молодежи
СтроительствоАлгоритм строительства · Законодательство · Лицензирование · СНиП и ДБН
Аналитика, обзорыВторичный рынок · Законодательство · Интересное · Ипотека, кредиты · Комунальные услуги · Личный опыт · Новостройки · Происшествия · Регионы · Рынок аренды · Рынок земли
НовостиВторичный рынок · Законодательство · Зарубежные новости · Интересное · Ипотека, кредиты · Комунальные услуги · Новостройки · Регионы · Рынок аренды · Рынок земли
ПолезноеКаталог компаний · Выставки · Форум
На главную - Новости рынка - Интересное
Последние статьи
02.12.2015  →   Интересное
Как не попасть впросак при покупке жилья
Как не попасть впросак при покупке жилья
02.12.2015  →   Интересное
Регистрация прав на недвижимость: 4 важнейших момента
Регистрация прав на недвижимость: 4 важнейших момента
02.12.2015  →   Новостройки
Эксперты предупредили о незаконных сдачах новостроек
Эксперты предупредили о незаконных сдачах новостроек
02.12.2015  →   Рынок аренды
Аренда жилья в Киеве и по стране: как курс доллара сказался на ценах
Аренда жилья в Киеве и по стране: как курс доллара сказался на ценах
02.12.2015  →   Вторичный рынок
Расходы на покупку элитной недвижимости Киева увеличились
Расходы на покупку элитной недвижимости Киева увеличились

Портал BudRealty.com создается при поддержке

Професійна спілка працівників молодіжних житлових комплексів та комітетів місцевого самоврядування України
Центральний Комітет
Полный перечень объектов по программе "Доступное жилье"
97 объектов - все области Украины

Дерибан Національного природного парку «Синевир» триває

Дерибан Національного природного парку «Синевир» триває

Триває епопея навколо національного природного парку «Синевир», за яким стоїть сімейство Балог. У зв’язку з відсутністю повної та достовірної інформації, ми вирішили звернутися до Мінприроди безпосередньо для розуміння ситуації, що склалася.

Триває епопея навколо національного природного парку «Синевир», за яким стоїть сімейство Балог (детальніше – h.ua). У зв’язку з відсутністю повної та достовірної інформації, ми вирішили звернутися до Мінприроди (Міністерство охорони навколишнього природного середовища) безпосередньо для розуміння ситуації, що склалася.

За інформацією Мінприроди, Рішенням п’ятнадцятої сесії V скликання Закарпатської обласної ради від 12.03.2008 № 514 вирішено внести об’єкт нерухомого майна - Музей лісу і сплаву на Чорній річці у комунальну власність. Аналогічне рішення було прийнято виконавчим комітетом сільської ради с. Синевир без згоди адміністрації парку та Міністерства охорони навколишнього природного середовища.

Дані дії суперечать постанові Кабінету Міністрів України від 02.04.2008 № 313 «Заходи щодо вдосконалення управління об’єктами державної власності». Крім того, відповідно до земельного кодексу України до земель державної власності, які не можуть передаватись у комунальну власність, належать землі під об’єктами природно-заповідного фонду.

Відповідно до Закону України «Про природно-заповідний фонд» на національні природні парки покладається завдання щодо збереження цінних природних комплексів і історико-культурних об’єктів. Музей сплаву і лісу знаходиться на території парку та поєднує особливо цінні лісові комплекси, водно-болотні угіддя, та безпосередньо будівлю музею. Тому передача даного об’єкту на території парку, основним завданням якого є збереження, відтворення та збалансоване використання музею, є порушенням законодавства..

Основним аргументом передачі Музею сплаву лісу було недостатнє фінансування об’єкту. Разом з тим Мінприроди повідомляє, що у 2007 році було виділено 150 тис. гривень на відновлення музею. Ще планується витратити 7,5 млн. гривень . Відповідно до Бюджетного кодексу України об’єкти державної власності фінансуються за рахунок Державного бюджету.

Відчуження нерухомого майна у комунальну власність тягне за собою передачу у комунальну власність земельних ділянок, необхідних для його обслуговування. Зазначена процедура передбачає вилучення частини земель з парку та суперечить Закону України «Про природно-заповідний фонд». За інформацією адміністрації НПП «Синевир», вже було розпочато незаконні будівельні роботи Музею лісу і сплаву. Про що було складено припис та звернення до Міжгірської прокуратури.

Однак поки прокуратура мовчить, а брати Балоги продовжують дерибанити національний парк. Але нічого у цьому дивного нема, адже їхній безпосередній начальник – Віктор Ющенко – планує урвати шматок Національного природного парку «Голосіївський». Детальніше - h.ua.

Дружина охорона природи «Зелене майбутнє» й надалі відстежуватиме ситуацію навколо Музею лісу і сплаву і буде робити все можливе для його збереження.


Автор: Наталя Шевченко
Источник: ДОП «Зелене майбутнє»
Коментарии пользователей
Имя:
Текст:
Код:
 
Вход для пользователей
логин
пароль
регистрация - напомнить парольМіністерство регіонального розвитку та будівництва України


сделано в студии mc design
промышленное и коммерческое строительство
Валькирия - термодом, термоблок, пенопласт
Разместите бесплатные объявления – на доске объявлений Board.com.ua
© 2007 - 2011 Портал BudRealty. Все права защищены.
При использовании материалов обязательно указывайте источник http://www.budrealty.com