полный перечень объектов по программе "Доступное жилье"
Доступное жильеЗаконодательство · Объекты · Особенности программы · Региональные программы · Условия
Жилищное строительствоДля военнослужащих · Для госслужащих · Для депортированных · Для жителей села · Для инвалидов · Для молодежи
СтроительствоАлгоритм строительства · Законодательство · Лицензирование · СНиП и ДБН
Аналитика, обзорыВторичный рынок · Законодательство · Интересное · Ипотека, кредиты · Комунальные услуги · Личный опыт · Новостройки · Происшествия · Регионы · Рынок аренды · Рынок земли
НовостиВторичный рынок · Законодательство · Зарубежные новости · Интересное · Ипотека, кредиты · Комунальные услуги · Новостройки · Регионы · Рынок аренды · Рынок земли
ПолезноеКаталог компаний · Выставки · Форум
На главную - Жилищное строительство - Для инвалидов
Новости
02.12.2015  →   Интересное
Недвижимость в Киеве сравнялась в цене с авто
Недвижимость в Киеве сравнялась в цене с авто
02.12.2015  →   Зарубежные новости
Турция - мировой лидер по росту цен на жилье
Турция - мировой лидер по росту цен на жилье
02.12.2015  →   Интересное
Какие квартиры предпочитают украинцы
Какие квартиры предпочитают украинцы
02.12.2015  →   Новостройки
В Киеве подешевело новое жилье
В Киеве подешевело новое жилье
02.12.2015  →   Зарубежные новости
Цены на недвижимость в Греции продолжают падать
Цены на недвижимость в Греции продолжают падать
Последние статьи
02.12.2015  →   Интересное
Как не попасть впросак при покупке жилья
Как не попасть впросак при покупке жилья
02.12.2015  →   Интересное
Регистрация прав на недвижимость: 4 важнейших момента
Регистрация прав на недвижимость: 4 важнейших момента
02.12.2015  →   Новостройки
Эксперты предупредили о незаконных сдачах новостроек
Эксперты предупредили о незаконных сдачах новостроек
02.12.2015  →   Рынок аренды
Аренда жилья в Киеве и по стране: как курс доллара сказался на ценах
Аренда жилья в Киеве и по стране: как курс доллара сказался на ценах
02.12.2015  →   Вторичный рынок
Расходы на покупку элитной недвижимости Киева увеличились
Расходы на покупку элитной недвижимости Киева увеличились

Портал BudRealty.com создается при поддержке

Професійна спілка працівників молодіжних житлових комплексів та комітетів місцевого самоврядування України
Центральний Комітет
Полный перечень объектов по программе "Доступное жилье"
97 объектов - все области Украины

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 грудня 2004 р. N 994-р «Про схвалення Концепції Державної комплексної програми "Житло - інвалідам"

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31 грудня 2004 р. N 994-р

Київ

Про схвалення Концепції Державної комплексної програми "Житло - інвалідам"

1. Схвалити Концепцію Державної комплексної програми "Житло - інвалідам", що додається.

2. Держбуду, Мінпраці, Мінфіну, Мінекономіки і Мін'юсту за участю громадських організацій інвалідів розробити та подати на розгляд Кабінетові Міністрів України у першому півріччі 2005 р. проект Державної комплексної програми "Житло - інвалідам".

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЯНУКОВИЧ 

 

Інд. 26

 

СХВАЛЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 31 грудня 2004 р. N 994-р 

 

КОНЦЕПЦІЯ
Державної комплексної програми "Житло - інвалідам"

1. Загальні положення

Згідно із статтею 47 Конституції України кожен громадянин має право на житло. Громадянам, які потребують соціального захисту, житло повинне надаватися відповідно до законодавства державою та органами місцевого самоврядування безоплатно або за доступну для них плату.

Розроблення Державної комплексної програми "Житло - інвалідам" (далі - Програма) зумовлено необхідністю прискорення розв'язання такої важливої соціальної проблеми, як забезпечення людей з обмеженими фізичними можливостями, які потребують соціального захисту, житлом, пристосованим до їх потреб.

З урахуванням значущості соціальних результатів, яких передбачається досягти, розроблення та виконання Програми є одним з пріоритетних напрямів діяльності держави.

2. Поліпшення житлових умов людей з обмеженими фізичними можливостями

Інваліди є однією з найменш соціально захищених категорій населення і, як правило, не мають можливостей забезпечити себе необхідними умовами проживання. Частка таких громадян перевищує 5 відсотків населення України.

Проблема забезпечення інвалідів житлом потребує комплексного розв'язання, оскільки необхідно розробити механізм вирішення правових, економічних, технічних питань, який забезпечить належний соціальний захист зазначеної категорії громадян.

Напрями розв'язання цієї проблеми передбачається визначити у проекті Програми, розробленої за участю Національної асамблеї інвалідів України та інших громадських організацій інвалідів.

На 1 січня 2004 р. забезпечення соціальним житлом потребували близько 31 тис. сімей інвалідів, які перебували на квартирному обліку, що становить майже 3,5 відсотка загальної кількості інвалідів. З них близько 32 відсотків - сім'ї інвалідів війни, які згідно із Законом України від 29 червня 2004 р. N 1925 "Про внесення змін до "Житлового кодексу Української РСР" забезпечуються житлом позачергово протягом двох років.

Орієнтовна потреба в загальній площі для забезпечення житлом інвалідів усіх категорій визначена з розрахунку кількості інвалідів, які перебувають на квартирному обліку, та усередненої загальної площі квартири на сім'ю з двох осіб 43 кв. метри.

Для забезпечення житлом інвалідів усіх категорій необхідно близько 1320 тис. кв. метрів загальної площі житла, з них для забезпечення житлом інвалідів війни - майже 430 тис. кв. метрів.

3. Шляхи розв'язання проблеми

У Програмі слід передбачити здійснення ряду заходів, спрямованих на підвищення соціального захисту інвалідів і створення належних умов для їх життєдіяльності та інтеграції у суспільне життя з урахуванням індивідуальних потреб, здібностей та інтересів.

Фінансове забезпечення Програми може бути здійснено за рахунок коштів державного бюджету із залученням коштів місцевих бюджетів та інших джерел. Серед них важливе місце повинні займати різні види державного кредитування та іпотечне кредитування.

На реалізацію Програми необхідні кошти у сумі близько 2 млрд. гривень, або у середньому 0,4 млрд. гривень щороку, для забезпечення житлом інвалідів, які перебували на квартирному обліку станом на 1 січня 2004 р.

Обсяг асигнувань на будівництво або придбання соціального житла для інвалідів за рахунок коштів місцевих бюджетів формується на підставі регіональних програм забезпечення житлом цієї категорії населення, що затверджуються Радою міністрів Автономної Республіки Крим та органами місцевого самоврядування.

Під час розроблення Програми необхідно із залученням місцевих органів виконавчої влади чітко визначити показники потреби інвалідів у житлі, у тому числі спеціалізованому, а також конкретні обсяги фінансування, можливості позабюджетного фінансування, зокрема за рахунок благодійних внесків тощо.

Місцеві органи виконавчої влади при наданні житла інвалідам повинні враховувати у кожному конкретному випадку їх житлові умови та висновки медико-соціальної експертної комісії.

З метою підвищення ефективності Програми під час її розроблення необхідно врахувати, що близько 15 відсотків самотніх інвалідів, які перебувають на квартирному обліку, потребують переселення в спеціальні будинки-інтернати для інвалідів. Переселення таких інвалідів до спеціалізованого житла дасть можливість вивільнити певну частину житлового фонду, що обов'язково передається для забезпечення житлом інших інвалідів, які перебувають на квартирному обліку.

У Програмі слід передбачити заходи щодо удосконалення відповідної нормативно-правової і нормативно-технічної бази у сфері будівництва, проектування та реконструкції житла для інвалідів з урахуванням їх потреб.

4. Строк виконання

Програма виконуватиметься у період з 2006 по 2010 рік.

5. Очікувані результати

Виконання Програми дасть змогу на кінець 2010 року забезпечити житлом близько 75 відсотків інвалідів усіх категорій, які перебували на квартирному обліку станом на 1 січня 2004 р., а також підвищити рівень соціальної захищеності людей з обмеженими фізичними можливостями шляхом створення для них комфортних умов проживання, що сприятиме посиленню соціальної активності інвалідів у суспільному житті.

У результаті виконання Програми передбачається забезпечити житлом або поліпшити житлові умови близько 31 тис. сімей інвалідів за рахунок надання їм житла в обсязі 1320 тис. кв. метрів загальної площі. Протягом 2006 - 2007 років передбачається забезпечити житлом 10 тис. сімей інвалідів війни, які потребують поліпшення житлових умов позачергово згідно із законодавством.

6. Оцінка фінансових ресурсів, необхідних для виконання Програми

Орієнтовний обсяг фінансування Програми визначено у додатку відповідно до потреби в загальній площі для забезпечення житлом інвалідів усіх категорій, які перебували на квартирному обліку станом на 1 січня 2004 року. Обсяг фінансування розраховано виходячи з опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами станом на 1 січня 2004 року.

 

Додаток
до Концепції 

 

РОЗРАХУНОК
потреби загальної площі та розмірів капітальних вкладень для забезпечення житлом інвалідів усіх категорій на 2006 - 2010 роки

  

Кількість інвалідів, які перебували на квартирному обліку станом на 1 січня 2004 р., чоловік 

Загальна потреба в житлі, тис. кв. метрів загальної площі 

У тому числі 

2006 рік 

2007 рік 

2008 рік 

2009 рік 

2010 рік 

Залишок 

Середня вартість 1 кв. метра станом на 1 січня 2004 р., гривень 

Потреба капіталовкладень для забезпечення житлом інвалідів, млн. гривень 

усього 

у тому числі інвалідів війни 

для інвалідів війни 

для інших категорій інвалідів 

на 2006 - 2010 роки 

з них на 2006 рік 

Усього 

30714 

9957 

1320,71 

428,15 

892,56 

247,69 

235,22 

157,51 

165,41 

179,56 

335,32 

1587 

2010,56 

378,68 

Автономна Республіка Крим 

972 

949 

41,8 

40,81 

0,99 

23,61 

18,19 

  

  

  

  

1,501 

62,74 

35,44 

Область: 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Вінницька 

891 

343 

38,31 

14,75 

23,56 

8,53 

8,53 

6,74 

7,08 

7,43 

  

1,454 

55,7 

12,4 

Волинська 

934 

140 

40,16 

6,02 

34,14 

3,48 

3,48 

3,65 

3,83 

4,02 

21,7 

1,476 

59,28 

5,14 

Дніпропетровська 

2850 

429 

122,55 

18,45 

104,1 

10,67 

10,67 

11,2 

11,76 

12,35 

65,9 

1,594 

195,34 

17,01 

Донецька 

2411 

698 

103,67 

30,01 

73,66 

17,36 

17,36 

18,23 

19,14 

20,1 

11,48 

1,591 

164,94 

27,62 

Житомирська 

2883 

506 

123,97 

21,76 

102,21 

12,59 

12,59 

13,22 

13,88 

14,57 

57,12 

1,43 

177,28 

18 

Закарпатська 

162 

27 

6,97 

1,16 

5,81 

0,67 

0,67 

0,7 

0,74 

0,78 

3,41 

1,586 

11,05 

1,06 

Запорізька 

1151 

507 

49,49 

21,8 

27,69 

12,61 

12,61 

7,7 

8,09 

8,48 

  

1,6 

79,18 

20,18 

Івано-Франківська 

836 

139 

35,95 

5,98 

29,97 

3,46 

3,46 

3,63 

3,81 

17,59 

1,456 

52,34 

5,04 

Київська 

308* 

308 

13,24* 

13,24 

  

7,66 

5,58 

  

  

  

  

1,492 

23,44 

11,43 

Кіровоградська 

757 

347 

32,55 

14,92 

17,63 

8,63 

8,63 

4,85 

5,09 

5,35 

  

1,409 

45,86 

12,16 

Луганська 

975 

234 

41,93 

10,06 

31,87 

5,82 

5,82 

6,11 

6,42 

6,74 

11,02 

1,482 

62,14 

8,63 

Львівська 

1071 

386 

46,05 

16,6 

29,45 

9,6 

9,6 

8,51 

8,94 

9,4 

  

1,485 

68,38 

14,26 

Миколаївська 

184* 

184 

7,91* 

7,91 

  

4,58 

3,33 

  

  

  

  

1,473 

13,82 

6,75 

Одеська 

750 

443 

32,25 

19,05 

13,2 

11,02 

11,02 

3,24 

3,4 

3,57 

  

1,506 

48,57 

16,6 

Полтавська 

759 

220 

32,64 

9,46 

23,18 

5,47 

5,47 

5,74 

6,03 

6,33 

3,6 

1,38 

45,04 

7,55 

Рівненська 

1378 

125 

59,25 

5,38 

53,87 

3,11 

3,11 

3,27 

3,43 

3,6 

42,73 

1,468 

86,98 

4,57 

Сумська 

712 

391 

30,62 

16,81 

13,81 

9,73 

9,73 

3,54 

3,72 

3,9 

  

1,418 

43,42 

13,8 

Тернопільська 

627 

104 

26,96 

4,47 

22,49 

2,59 

2,59 

2,72 

2,86 

13,2 

1,375 

37,07 

3,56 

Харківська 

552* 

552 

23,74* 

23,74 

  

13,73 

10,01 

  

  

  

  

1,536 

43,24 

function submitCommentsSignup() { var form = document.forms.signupCommentsForm; form.submit(); }

Коментарии пользователей
Имя:
Текст:
Код:
 
Julie
Ecieomons are in dire straits, but I can count on this! http://yqainyadyk.com [url=http://fevcwllo.com]fevcwllo[/url] [link=http://pctzmlib.com]pctzmlib[/link]
Buwdak
What I find so <a href="http://eppxad.com">ineitestrng</a> is you could never find this anywhere else.
Doughboy
Woah nelly, how about them appesl! http://ccstbwslpg.com [url=http://bofwva.com]bofwva[/url] [link=http://lhnrjygcele.com]lhnrjygcele[/link]
Alia
This does look prgiismno. I'll keep coming back for more.
Вход для пользователей
логин
пароль
регистрация - напомнить парольМіністерство регіонального розвитку та будівництва України


сделано в студии mc design
промышленное и коммерческое строительство
Валькирия - термодом, термоблок, пенопласт
Разместите бесплатные объявления – на доске объявлений Board.com.ua
© 2007 - 2011 Портал BudRealty. Все права защищены.
При использовании материалов обязательно указывайте источник http://www.budrealty.com