полный перечень объектов по программе "Доступное жилье"
Доступное жильеЗаконодательство · Объекты · Особенности программы · Региональные программы · Условия
Жилищное строительствоДля военнослужащих · Для госслужащих · Для депортированных · Для жителей села · Для инвалидов · Для молодежи
СтроительствоАлгоритм строительства · Законодательство · Лицензирование · СНиП и ДБН
Аналитика, обзорыВторичный рынок · Законодательство · Интересное · Ипотека, кредиты · Комунальные услуги · Личный опыт · Новостройки · Происшествия · Регионы · Рынок аренды · Рынок земли
НовостиВторичный рынок · Законодательство · Зарубежные новости · Интересное · Ипотека, кредиты · Комунальные услуги · Новостройки · Регионы · Рынок аренды · Рынок земли
ПолезноеКаталог компаний · Выставки · Форум
На главную - Жилищное строительство - Для госслужащих
Новости
02.12.2015  →   Интересное
Недвижимость в Киеве сравнялась в цене с авто
Недвижимость в Киеве сравнялась в цене с авто
02.12.2015  →   Зарубежные новости
Турция - мировой лидер по росту цен на жилье
Турция - мировой лидер по росту цен на жилье
02.12.2015  →   Интересное
Какие квартиры предпочитают украинцы
Какие квартиры предпочитают украинцы
02.12.2015  →   Новостройки
В Киеве подешевело новое жилье
В Киеве подешевело новое жилье
02.12.2015  →   Зарубежные новости
Цены на недвижимость в Греции продолжают падать
Цены на недвижимость в Греции продолжают падать
Последние статьи
02.12.2015  →   Интересное
Как не попасть впросак при покупке жилья
Как не попасть впросак при покупке жилья
02.12.2015  →   Интересное
Регистрация прав на недвижимость: 4 важнейших момента
Регистрация прав на недвижимость: 4 важнейших момента
02.12.2015  →   Новостройки
Эксперты предупредили о незаконных сдачах новостроек
Эксперты предупредили о незаконных сдачах новостроек
02.12.2015  →   Рынок аренды
Аренда жилья в Киеве и по стране: как курс доллара сказался на ценах
Аренда жилья в Киеве и по стране: как курс доллара сказался на ценах
02.12.2015  →   Вторичный рынок
Расходы на покупку элитной недвижимости Киева увеличились
Расходы на покупку элитной недвижимости Киева увеличились

Портал BudRealty.com создается при поддержке

Професійна спілка працівників молодіжних житлових комплексів та комітетів місцевого самоврядування України
Центральний Комітет
Полный перечень объектов по программе "Доступное жилье"
97 объектов - все области Украины

Наказ Міністерства вугільної промисловості України від 16 жовтня 2007 року N 448 «Про затвердження Положення про надання службових жилих приміщень і користування ними в Міністерстві вугільної промисловості України»

Про затвердження Положення про надання службових жилих приміщень і користування ними в Міністерстві вугільної промисловості України 

Наказ Міністерства вугільної промисловості України
від 16 жовтня 2007 року N 448

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
16 листопада 2007 р. за N 1274/14541

Відповідно до постанови Ради Міністрів Української РСР від 4 лютого 1988 року N 37 "Про службові жилі приміщення" (із змінами) та з метою впорядкування роботи з надання службових жилих приміщень і користування ними в Міністерстві вугільної промисловості України НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про надання службових жилих приміщень і користування ними в Міністерстві вугільної промисловості України, що додається. 

2. Управлінню юридичного забезпечення (Лазаренко С. Ж.) забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України. 

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Петренка Д. Д.

 

Міністр 

С. Тулуб 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Міністерства вугільної промисловості України
від 16 жовтня 2007 р. N 448

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
16 листопада 2007 р. за N 1274/14541 

 

Положення
про надання службових жилих приміщень і користування ними в Міністерстві вугільної промисловості України 

I. Загальні положення

1.1. Це Положення визначає порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Міністерстві вугільної промисловості України.

1.2. Фонд службових жилих приміщень для забезпечення працівників Мінвуглепрому формується з новозбудованого житла, звільнених жилих приміщень або квартир, придбаних у фізичних чи юридичних осіб.

1.3. Службові жилі приміщення призначаються для заселення працівниками Мінвуглепрому, які перебувають у трудових відносинах із Мінвуглепромом, до одержання ними постійного жилого приміщення.

1.4. Жиле приміщення включається до числа службових за рішенням виконавчого органу міської ради або районної в місті ради за місцем знаходження приміщення і за клопотанням Міністра вугільної промисловості України.

1.5. До числа службових може бути включене тільки вільне жиле приміщення. Під службові жилі приміщення виділяються окремі квартири.

1.6. Оперативний облік належних Мінвуглепрому службових жилих приміщень ведеться в журналі оперативного обліку службових жилих приміщень в Мінвуглепромі (додаток). 

1.7 Виключення жилого приміщення з числа службових провадиться за рішенням виконавчого органу міської ради або районної в місті ради на підставі клопотання Міністра вугільної промисловості України.

Про виключення жилого приміщення з числа службових здійснюється відповідний запис у журналі оперативного обліку службових жилих приміщень в Мінвуглепромі. 

II. Надання службових жилих приміщень

2.1. Службові жилі приміщення надаються працівникам Мінвуглепрому відповідно до пункту 52 Переліку категорій працівників, яким може бути надано службові жилі приміщення, затвердженого постановою Ради Міністрів Української РСР від 4 лютого 1988 року N 37 (із змінами).

2.2. Для одержання службового жилого приміщення працівник Мінвуглепрому подає до житлово-побутової комісії Мінвуглепрому заяву на ім'я Міністра вугільної промисловості України. До заяви додається довідка з місця проживання про склад сім'ї та реєстрацію. Члени сім'ї заявника, які бажають вселитися в службове жиле приміщення, дають письмову згоду на проживання в цьому приміщенні.

2.3. При наданні службових жилих приміщень не допускається заселення однієї кімнати особами різної статі, старшими за 9 років, крім подружжя, а також особами, які хворіють на тяжкі форми хронічних захворювань, у зв'язку з чим вони не можуть проживати в одній кімнаті з членами своєї сім'ї за наявності медичного висновку.

Не допускається також заселення квартири, призначеної для однієї сім'ї, двома і більше сім'ями або двома і більше одинокими особами.

2.4. Службові жилі приміщення надаються в межах 13,65 квадратного метра жилої площі на одну особу, але не менше від рівня середньої забезпеченості громадян жилою площею в даному населеному пункті, визначеного в установленому порядку. 

Службове жиле приміщення може бути надане з перевищенням такого максимального розміру, якщо воно складається з однієї кімнати (однокімнатної квартири) або у випадках, визначених в абзаці першому пункту 11 Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР, затвердженого постановою Ради Міністрів Української РСР від 4 лютого 1988 року N 37.

2.5. У разі крайньої виробничої потреби та за відсутності відповідного службового жилого приміщення як тимчасовий захід за згодою працівника йому може бути надане службове жиле приміщення, що не відповідає вимогам, передбаченим пунктом 10 та абзацом першим пункту 11 Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР, затвердженого постановою Ради Міністрів Української РСР від 4 лютого 1988 року N 37, або за розміром менше від рівня середньої забезпеченості громадян жилою площею в цьому населеному пункті (але не нижче від рівня, установленого для прийняття громадян на квартирний облік), зі збереженням права на одержання службового жилого приміщення, що відповідає зазначеним вимогам і розміру.

2.6. Службове жиле приміщення надається працівникові на всіх членів сім'ї, які проживають разом з ним, а також на дружину (чоловіка) та неповнолітніх дітей, які мешкають окремо від заявника в цьому або в іншому населеному пункті.

2.7. Службові жилі приміщення надаються за рішенням Міністра вугільної промисловості України (з урахуванням пропозицій житлово-побутової комісії Мінвуглепрому), затвердженим виконавчим органом відповідної районної в місті ради за місцем знаходження Мінвуглепрому.

У рішенні зазначається, яку посаду займає особа, якій надається службове жиле приміщення, склад її сім'ї, розмір приміщення, що надається, кількість кімнат у ньому та адреса.

2.8. Працівники, зазначені в рішенні про надання службового жилого приміщення, дають письмове зобов'язання про звільнення на вимогу керівництва Мінвуглепрому займаного ними жилого приміщення в будинку державного житлового фонду чи в будинку житлово-будівельного кооперативу, за винятком тих, кому жилі приміщення належать на праві приватної власності.

2.9. Рішення про надання службового жилого приміщення може бути переглянуте до видачі ордера при виявленні обставин, які не були раніше відомі й могли вплинути на таке рішення.

2.10. На підставі рішення про надання службового жилого приміщення виконавчий орган відповідної районної в місті ради видає громадянину спеціальний ордер, який є єдиною підставою для вселення в надане службове жиле приміщення. 

2.11. Спеціальний ордер дійсний протягом 30 днів.

2.12. Спеціальний ордер вручається працівникові, на ім'я якого він виданий, або за його дорученням іншій особі. При одержанні спеціального ордера пред'являються паспорти (або документи, що їх замінюють) членів сім'ї, уключених до цього ордера.

2.13. При вселенні в надане службове жиле приміщення працівник здає спеціальний ордер у житлово-експлуатаційну організацію. Спеціальний ордер зберігається як документ суворої звітності.

Одночасно подаються паспорти всіх членів сім'ї, уключених до ордера, з відміткою про зняття з реєстрації з попереднього місця проживання.

2.14. Спеціальний ордер на службове жиле приміщення може бути визнаний недійсним на підставі та в порядку, що встановлені статтею 59 Житлового кодексу Української РСР.

III. Користування службовими жилими приміщеннями

3.1. На підставі спеціального ордера між наймодавцем (житлово-експлуатаційною організацією або Мінвуглепромом) та наймачем (працівником, на ім'я якого видано спеціальний ордер) укладається договір про найм службового жилого приміщення.

3.2. Наймач службового жилого приміщення має право проживати в ньому разом із членами своєї сім'ї.

3.3. За тимчасової відсутності наймача або членів його сім'ї службове жиле приміщення зберігається за ними у випадках і в строки, визначені в статті 71 Житлового кодексу Української РСР.

3.4. Наймач службового жилого приміщення і члени його сім'ї зобов'язані додержуватися умов договору про найм службового жилого приміщення і правил користування жилими приміщеннями, утримання жилого будинку і прибудинкової території.

3.5. Наймач службового жилого приміщення зобов'язаний своєчасно вносити плату за надані житлово-комунальні послуги в установленому законодавством порядку.

3.6. Наймач службового жилого приміщення та члени його сім'ї зобов'язані дбайливо ставитися до наданого жилого приміщення.

3.7. Звільнення службових жилих приміщень Мінвуглепрому здійснюється відповідно до розділу IV Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР, затвердженого постановою Ради Міністрів Української РСР від 4 лютого 1988 року N 37.

 

Заступник начальника
Управління юридичного забезпечення 

 
І. Єфіменко 

 

 

Додаток
до Положення про надання службових жилих приміщень і користування ними в Міністерстві вугільної промисловості України 

 

Журнал
оперативного обліку службових жилих приміщень в Мінвуглепромі

Місцезнаходження службового жилого приміщення (населений пункт, вулиця, номер будинку і квартири) 

Характеристика службового жилого приміщення (поверх, кількість кімнат, розмір жилої площі) 

Дата і номер рішення виконкому ради про включення жилого приміщення до числа службових 

Дата і номер наказу Мінвуглепрому про надання службового жилого приміщення 

Особа, якій надано службове жиле приміщення, та члени її сім'ї 

Дата і номер рішення виконкому ради про виключення жилого приміщення з числа службових 

Примітка 

Коментарии пользователей
Имя:
Текст:
Код:
 
Eren
At last! Someone with the insight to solve the <a href="http://vzwfrersb.com">preblom!</a>
Nid
Why do I bother calnilg up people when I can just read this! http://lzumzkqnm.com [url=http://jkndezuk.com]jkndezuk[/url] [link=http://slrakxom.com]slrakxom[/link]
Masakazu
Me dull. You smart. That's just what I <a href="http://lkrysj.com">neddee.</a>
Manz
I am totally wowed and praerepd to take the next step now.
moslaxwyak
s6hFop , [url=http://ohfqwglcnihd.com/]ohfqwglcnihd[/url], [link=http://zfzljjcnbuwh.com/]zfzljjcnbuwh[/link], http://umbthdstygaq.com/
wrmqexuho
wzEnn3 <a href="http://rfaednzcvpuc.com/">rfaednzcvpuc</a>
vabcohqd
7twFAH , [url=http://wfdugzfwtfbb.com/]wfdugzfwtfbb[/url], [link=http://ueoeuugqhbfd.com/]ueoeuugqhbfd[/link], http://myyfatdgziwx.com/
gmsimbhjilk
n1cX2g <a href="http://wipavjjceamd.com/">wipavjjceamd</a>
Stephen
Articles like this just make me want to visit your wesbtie even more.
Вход для пользователей
логин
пароль
регистрация - напомнить парольМіністерство регіонального розвитку та будівництва України


сделано в студии mc design
промышленное и коммерческое строительство
Валькирия - термодом, термоблок, пенопласт
Разместите бесплатные объявления – на доске объявлений Board.com.ua
© 2007 - 2011 Портал BudRealty. Все права защищены.
При использовании материалов обязательно указывайте источник http://www.budrealty.com