полный перечень объектов по программе "Доступное жилье"
Доступное жильеЗаконодательство · Объекты · Особенности программы · Региональные программы · Условия
Жилищное строительствоДля военнослужащих · Для госслужащих · Для депортированных · Для жителей села · Для инвалидов · Для молодежи
СтроительствоАлгоритм строительства · Законодательство · Лицензирование · СНиП и ДБН
Аналитика, обзорыВторичный рынок · Законодательство · Интересное · Ипотека, кредиты · Комунальные услуги · Личный опыт · Новостройки · Происшествия · Регионы · Рынок аренды · Рынок земли
НовостиВторичный рынок · Законодательство · Зарубежные новости · Интересное · Ипотека, кредиты · Комунальные услуги · Новостройки · Регионы · Рынок аренды · Рынок земли
ПолезноеКаталог компаний · Выставки · Форум
На главную - Жилищное строительство - Для депортированных
Новости
02.12.2015  →   Интересное
Недвижимость в Киеве сравнялась в цене с авто
Недвижимость в Киеве сравнялась в цене с авто
02.12.2015  →   Зарубежные новости
Турция - мировой лидер по росту цен на жилье
Турция - мировой лидер по росту цен на жилье
02.12.2015  →   Интересное
Какие квартиры предпочитают украинцы
Какие квартиры предпочитают украинцы
02.12.2015  →   Новостройки
В Киеве подешевело новое жилье
В Киеве подешевело новое жилье
02.12.2015  →   Зарубежные новости
Цены на недвижимость в Греции продолжают падать
Цены на недвижимость в Греции продолжают падать
Последние статьи
02.12.2015  →   Интересное
Как не попасть впросак при покупке жилья
Как не попасть впросак при покупке жилья
02.12.2015  →   Интересное
Регистрация прав на недвижимость: 4 важнейших момента
Регистрация прав на недвижимость: 4 важнейших момента
02.12.2015  →   Новостройки
Эксперты предупредили о незаконных сдачах новостроек
Эксперты предупредили о незаконных сдачах новостроек
02.12.2015  →   Рынок аренды
Аренда жилья в Киеве и по стране: как курс доллара сказался на ценах
Аренда жилья в Киеве и по стране: как курс доллара сказался на ценах
02.12.2015  →   Вторичный рынок
Расходы на покупку элитной недвижимости Киева увеличились
Расходы на покупку элитной недвижимости Киева увеличились

Портал BudRealty.com создается при поддержке

Професійна спілка працівників молодіжних житлових комплексів та комітетів місцевого самоврядування України
Центральний Комітет
Полный перечень объектов по программе "Доступное жилье"
97 объектов - все области Украины

Постанова Кабінету Міністрів України від 17 грудня 2003 року N 1952 «Про затвердження Порядку забезпечення депортованих осіб та членів їх сімей, які повернулися в Україну, житлом, збудованим або придбаним за рахунок бюджетних коштів»

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 грудня 2003 р. N 1952

Київ

Про затвердження Порядку забезпечення депортованих осіб та членів їх сімей, які повернулися в Україну, житлом, збудованим або придбаним за рахунок бюджетних коштів

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 25 липня 2007 року N 960

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити Порядок забезпечення депортованих осіб та членів їх сімей, які повернулися в Україну, житлом, збудованим або придбаним за рахунок бюджетних коштів (додається).

2. Визнати такими, що втратили чинність:

постанову Кабінету Міністрів України від 15 березня 1999 р. N 375 "Про затвердження Порядку забезпечення депортованих осіб та членів їх сімей, які повернулися в Україну, житлом, збудованим або придбаним за рахунок цільових державних капіталовкладень" (Офіційний вісник України, 1999 р., N 11, ст. 435);

постанову Кабінету Міністрів України від 13 липня 1999 р. N 1245 "Про внесення змін до Порядку забезпечення депортованих осіб та членів їх сімей, які повернулися в Україну, житлом, збудованим або придбаним за рахунок цільових державних капіталовкладень" (Офіційний вісник України, 1999 р., N 28, ст. 1422).

 

Прем'єр-міністр України  

В. ЯНУКОВИЧ  

 

Інд. 28

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 17 грудня 2003 р. N 1952 

 

ПОРЯДОК
забезпечення депортованих осіб та членів їх сімей, які повернулися в Україну, житлом, збудованим або придбаним за рахунок бюджетних коштів

(У тексті Порядку слово "Держкомнацміграції" замінено словом "Держкомнацрелігій" згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 25 липня 2007 року N 960)

 

1. Дія цього Порядку поширюється на осіб, депортованих у позасудовому порядку з території України за національною ознакою, та членів їх сімей (чоловік, дружина, діти), які повернулися на постійне проживання в Україну і потребують поліпшення житлових умов.

2. Депортовані особи беруться на окремий квартирний облік місцевими органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування, до компетенції яких належать питання облаштування таких осіб, за місцем реєстрації проживання.

3. Рішення про взяття депортованої особи на квартирний облік приймається у місячний строк після подання відповідної заяви.

До заяви про взяття на квартирний облік додаються:

документ, що підтверджує належність особи до числа депортованих за національною ознакою;

довідка про склад сім'ї;

заява про згоду всіх повнолітніх членів сім'ї на одержання житла на умовах, передбачених цим Порядком;

довідка про побутові умови за наявності у депортованої особи житла в Україні чи країні (країнах) попереднього проживання.

4. Держкомнацрелігій відповідно до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" укладає договори з юридичними особами про будівництво та придбання житла для депортованих осіб за рахунок бюджетних коштів, передбачених на розселення та облаштування депортованих осіб.

Вартість 1 кв. метра збудованого або придбаного житла не може перевищувати середньої вартості спорудження 1 кв. метра загальної площі житла у регіоні, що визначається Держбудом.

5. Збудоване або придбане житло надається депортованим особам, які перебувають на квартирному обліку, згідно з нормами, визначеними Житловим кодексом України.

6. Про згоду (незгоду) на отримання житла депортована особа повинна повідомити письмово відповідний місцевий орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування.

Якщо депортована особа безпідставно відмовилася від запропонованого житла, що відповідало встановленим нормам, її черга на отримання житла може бути перенесена на один рік.

7. У разі смерті депортованої особи право перебування на квартирному обліку зберігається за членами її сім'ї (за наявності потреби у поліпшенні житлових умов).

У разі розірвання шлюбу за колишнім чоловіком (колишньою дружиною) заявника зберігається право перебування на квартирному обліку, якщо колишній чоловік (колишня дружина) належить до категорії депортованих осіб.

8. Депортовані особи, які отримали житло, мають право приватизувати його в установленому порядку.

9. Депортовані особи, які отримали житло, знімаються з квартирного обліку.

Якщо після отримання житла в депортованої особи виникла потреба у поліпшенні житлових умов сім'ї або окремих її членів, житло надається в загальному порядку відповідно до законодавства.

10. Про прийняте рішення щодо взяття на квартирний облік (зняття з обліку), перенесення черги та надання житла місцевий орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування повідомляє у місячний строк депортовану особу. Зазначене рішення може бути оскаржено в установленому законодавством порядку.

11. Житло для депортованих осіб будується та придбавається згідно з щорічними програмами розвитку житлового будівництва, що розробляються Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними та Севастопольською міською держадміністраціями з урахуванням затверджених Держкомнацрелігій річних планів капітального будівництва об'єктів для зазначеної категорії осіб.

12. Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні та Севастопольська міська держадміністрації подають щокварталу і щороку Держкомнацрелігій звіти про будівництво та придбання житла для депортованих осіб за рахунок бюджетних коштів.
Коментарии пользователей
Имя:
Текст:
Код:
 
Вход для пользователей
логин
пароль
регистрация - напомнить парольМіністерство регіонального розвитку та будівництва України


сделано в студии mc design
промышленное и коммерческое строительство
Валькирия - термодом, термоблок, пенопласт
Разместите бесплатные объявления – на доске объявлений Board.com.ua
© 2007 - 2011 Портал BudRealty. Все права защищены.
При использовании материалов обязательно указывайте источник http://www.budrealty.com